Okay? Okay.

28. june 2014 at 23:10 | Anni./sometimes Angelique. |  updates
Nebyla jsem tu celkem dlouho, co? No, vlastně to má důvod. Teda... vlastně to má víc důvodů. Úplně ten první důvod je asi to, že tak trochu tenhle blog podvádím s jiným blogem. Ale to už jste věděli, sem tam o tom mluvím, že mám blog o Kristen Stewart... ale už jsem nezmínila, že jsem si založila ještě jeden blog, jeden osobní blog, na který jsem začala docela dost přidávat a jsem tam víc, než jsem hádám kdy byla tady, protože je to převážně osobní blog a články se neodvíjí od toho, jestli jsem udělala nebo neudělala nějakou grafiku. Ale možná to vlastně není ten hlavní důvod, ale jeden z nich to rozhodně jde. Dalším důvodem je to, že jsem zkrátka neměla vůbec čas ani náladu na grafiku. Prostě jsem ten photoshop skoro neotevřela. A to proto, že jsem měla nervy ve škole a kvůli zdraví a zkrátka nebyl vůbec čas. No na ten nový blog vám dám adresu, jen když si o ní řeknete, nebudu sem dávat odkaz. Jinak teda můžu hrdě prohlásit, že film Vampire Academy jsem viděla v kině 3x a hrozně se mi líbí, no ale žádnou grafiku na toto téma vám nepřináším :D
Vlastně pořádně nevím, co s tímhle blogem teď. Přemýšlím, že ho celý přesunu na ten nový, protože tam stejně budu přidávat svou grafiku, stejně jako sem, jen k tomu ještě všechno možné o mně a o věcech, které mám ráda. A myslím, že jsem mohla překopat tenhle blog, ale tak nějak jsem založila tamten za úplně jiným účelem, ale ten název se mi líbil tak moc, že jsem si ho zkrátka musela nechat. Jsem tam jako Angelique a někde Angie... což vzešlo z té přezdívky z K-stew blogu, na kterém jsem jako Angie. a který vznikl až po vzniku BAZZZINGY a Anni. Anni. vznikla v době, kdy jsem ještě měla starý blog s úplně jinou přezdívkou a tenhle jsem založila jako něco, co jde mimo ten svět. A ačkoliv mám na tenhle blog pěkné vzpomínky a mrzí mě, že to šlo do kopru, zřejmě skutečně přestěhuju grafiku na ten nový a tenhle nechám živořit, dokud ho admin nesmaže. Ale ještě si to rozmyslím. Pokud sem někdo z vás někdy v životě ještě zavítá, tak by mě samozřejmě zajímal i váš názor. Takže když tak do komentářů. Ale abyste si nemysleli, že jsem se sem dneska přišla jen vykecat, mám pro vás i 4 nové wallpery. Ano, já vím, jen čtyři wallpery po té, co byl film VA a skončila nová série Once upon a time... no skončila i série GoT a právě na toto téma jsou ty wallpery, na žádné jiné. Ale tak doufám, že se vám budou líbit... Moje popisky k nim jsou trochu se spoilery a je tam i jeden velký, tak pozor na to :D
* * * * * * * *
Wasn't here for quite a long time, right? Well... it actually does have a reason. Actually more than one. First of all... I am cheating on this blog with another... not another one... another two. You knew before, that I have another blog, a blog about Kristen Stewart, well... I actually have one more, one new personal one, but I will give you an adress just if you ask for it, I will not write it down here. The second reason is, that... I didn't make a lot of graphics last few months. I just was... quite busy and quite fucked up because of my school and my health and everything. But I can't proudly tell you, that I've seen Vampire Academy movie three times in cinema and I absolutely loved it. But I actually don't have any graphic for you based on it... because I just really did not have time for it, I am so sorry. I don't know actually what to do now. If I should stay on all of my blogs, or move things from this one to the new one, which is more about me and about my life, not just about my graphic, but I would publish there my graphic too, with new signature, probably... Angie. But maybe I will stuck with Anni. on my wallpers, but it actually make a huge mess in my graphic arts. People can easily think that I am steeling wallpapers fom another people, which I actually don't, I just have different nicknames... and I founded this blog before Angie. came out and I didn't want to change it. So... I have to think about it a little bit... and if someone is still going here, I would appreciate if you would tell me, what do YOU think about it.
BUT! I am not here today just because of this crap I just wrote but I also have some graphic. Some wallpapers, not many, but some of them. Based on Game of Thrones, because season 4 just ended, so I had to make something. Those comments I have for my wallpapers consist some spoilers.

The Lion and the Wolf. [4x01; "Two Swords"] - I became kind of a fan of this couple. Tyrion and Sansa... They have kind of interesting relationship and I am very sorry, that it didn't last a bit longer. And you know how much I love Sansa, I guess I wrote about it before and Tyrion is my favorite male character, so put these two together was kind of great thing for me in the series. It's based on episode one, the text: "Prayer can be helpful, I hear." "I don't pray anymore. It's the only place I can go, where people don't talk to me."
Tak nějak se ze mě stal trochu fanoušek tohohle páru. Tyrion a Sansa. Mají takový zajímavý vztah a mrzí mě, že jim Martin nedopřál trochu víc času, protože se mi spolu vážně začínali líbit. A určitě jsem už několikrát zmínila, že mám ráda Sansu :D a Tyrion je moje oblíbená mužská postava, takže dát tyhle dva dohromady a pár dílů to sledovat, bylo fajn :) Takže jsem podle nich udělala dva wallpery a tohle je první z nich s textem přímo z 1. dílu 4. série: "Modlitba může být užitečná, co jsem tak slyšel." "Já už se nemodlím. Je to jediné místo, kam můžu jít, kde na mě lidé nemluví."

I just do. [4x03; "Breaker of Chains"] - I don't like this one at all. It's too dark, too blue and too weird, but I didn't delete it... so I am publishing it instead. It is also based on Sansa&Tyrion and their relationship. I used that parallel, when Jaime points, that Sansa had many reasons for killing Joffrey and Tyrion is like, "No, Sansa is not a killer"... and then Littlefinger tells Sansa, that her husband could have done that... and she's like No, I just know he didn't. And I love it. I totally love it. She came through so much, but she really trusted Tyrion.. and I also love that she still wears her wedding ring in The Eyrie, even when she's far away from the King's Landing. Love these two, I will probably never stop... But I am still kind of SanSan fan in many ways, but that era probably ended a bit.
Tohle je ten druhý... který se mi ale vůbec, ale vůbec nelíbí... ale nesmazala jsem ho a tak ho sem dávám i tak. Je taky na téma Sansa a Tyrion teda... a na jejich vztah, který tak nějak přetrval, i když se od sebe vzdálili, nebo alespoň nějaká určitá důvěra. V tomhle díle, když Jaime nadhodí, že Sansa měla dost důvodů pro to, zabít Joffreyho a Tyrion reaguje, že ani náhodou, že Sansa není vrah. A zároveň Malíček na lodi nadhodí, že to mohl udělat Tyrion a ona, že ne, že to prostě ví, že ne. A to se mi hrozně líbilo. A taky se mi líbí, že Sansa pořád nosí ten snubní prsten, i když už je daleko od Králova přístaviště. Pořád jsem tak trochu SanSan shipper, ale tahle éra je zdá se už skončená a tak se moje sympatie přenesli k tomuhle podivnému ne úplně páru, ale vztahu.

The Eyrie was no home. [4x07; "Mockingbird"] - I loved this episode, so much, so I had to make wallpaper based on it. They went a little too quickly with Sansa's storyline, but I don't actually mind that much, I am glad she was there. And this episode was actually really great. I used quote from the book: "Home. It was a dream of home. The Eyrie was no home". Sansa was building the snow castle, Winterfell in the books as same as in the TV show, which I am glad she did. And these photos are actually freaking amazing, so I had to use them for a wallpaper.
Tahle epizoda se mi hrozně líbila a tak jsem na to téma musela udělat wallper. Linka postavy Sansy Stark šla podle všeho trochu rychleji, než měla jít, asi z různých důvodů, takže jsem zvědavá, jak to vymyslí do 5. série... :D Ale byls jsem samozřejmě ráda, že tam byla, protože ji mám hrozně ráda a je to moje oblíbená ženská postava. Asi společně s Dany, ale poslední dobou ji mám i radši než Dany. No použila jsem citát prý z knihy, já se k němu ještě nedočetla: "Domov. Byl to sen o domově. Orlí hnízdo nebyl žádný domov." Sansa stejně jako v knize stavěla sněhový Zimohrad a z téhle části dílů vyšlo hrozné množství naprosto bombastických stills fotek, takže jsem zkrátka neodolala.

Never. [4x08; "The Mountain and the Viper"] - The last one, well, just four, I know, but I really didn't have time. Well, the last one is the only one without Sansa Stark :D It's based on 8th episode, which I actually hate very much because of that end, but I just needed to make wallpaper based on it, because those photos are just epic. And I love Oberyn Martell (actually it's more about my love for Pedro Pascal than for Oberyn, but his character is cool :D)... so I used an exact scene from the very end of this episode when Ellaria Sand tells Oberyn: "Don't leave me alone in this world" he's like "Never" and we, who watched it, know what happened, but I will not tell you. Let's watch that. I don't use green very often, but I kind of felt like it fits with these pictures. I hope you like it.
A ten poslední jediný neobsahuje Sansu :D A dokonce ani Tyriona. Je na téma 8. dílu, který nesnáším, hlavně teda jeho konec, ale prostě jsem musela tenhle wallper udělat, opět hlavně kvůli těm skvělým fotkám, na které jsem narazila :) Miluju postavu Oberyna Martella (i když ve skutečnosti v tom má hádám prsty hlavně Pedro Pascal, který ho hrál :D)... takže jsem použila jednu scénu z tohohle dílu, teda prostě jednu část, kdy Ellaria Sand řekne Oberynovi: "Nenechávej mě samotnou na tomhle světě" a on na to reaguje, že: "Nikdy"... a pak se stane, co se stane, to vám povídat nebudu, ale kdo znáte trochu ráz GoT, tak si to možná odvodíte, i když jste to neviděli, ale nepovím to, každopádně ten wallper se mi líbí, kupodivu, vážně jo... Zelenou normálně moc nepoužívám, ale tady mi přišlo, že to k tomu tak nějak sedí.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 WavizLof WavizLof | Email | 9. january 2017 at 0:35 | React

viagra dosage 30 mg yabb
http://viagrawithoutdoctorprescriptions.org - viagra without a doctor prescription usa
  difference between viagra viagra
<a href="http://viagrawithoutdoctorprescriptions.org">viagra without prescription
</a> - order generic viagra
viagra soft without prescription

2 GilberzKaw GilberzKaw | Email | 23. february 2017 at 16:16 | React

levitra 20mg msn messenger
http://levitra20mg-usa.org - levitra 20 mg
  levitra information levitra vs levitra and currently has
<a href="http://levitra20mg-usa.org">levitra 20 mg
</a> - levitra dosage forum usergroups
levitra alcohol

3 Franzabipt Franzabipt | Email | 12. october 2017 at 18:47 | React

number of men who tske cialis
http://cialisatwalmart.com - cialis over the counter
  cialis 5mg bangkok mail-order
<a href="http://cialisatwalmart.com">generic cialis at walmart
</a> - cialis pro
continuous use of cialis

4 JazesWAT JazesWAT | Email | 15. october 2017 at 3:29 | React

cialis erythromycin interaction effect
http://viagrawithoutdoctorprescr.net - viagra without a doctor prescription
  propecia cialis soft tabs online
<a href="http://viagrawithoutdoctorprescr.net">viagra without prescription
</a> - cialis v viagra review
cialis in thailand

5 Bryazhot Bryazhot | Email | 28. october 2017 at 22:17 | React

cialis 20mg canada new posts
http://cialiswithoutdoctorprescr.org - cialis without doctor prescription
  cialis stories
<a href="http://cialiswithoutdoctorprescr.org">cialis without a doctor's prescription
</a> - cialis 20mg dosage topics
cialis overdose effects

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement