Merry Christmas and happy New Year :)

25. december 2013 at 12:51 | Anni. |  updates
No jo, trochu se spožděním, já vím, ale včera jsem se k tomu nedostala, jak jsem původně plánovala.
Vím, že tu moc nejsem, nemám příliš času na grafiku a osobníma žvástama vás nechci unavovat. Každopádně vám chci ale popřát příjemné prožití zbytku vánočních svátků, doufám, že jste měli krásný Štědrý den a Ježíšek :D vám přinesl všechno, co jste si přáli :) Mně rozhodně, jsem nadšená :) no co všechno jsem dostala vám možná povím, ale až se trochu uklidní ten vánoční shon. Kdybych se tu náhodou neukázala, tak vám přeju samozřejmě i šťastný Nový rok, ačkoliv já už se v pozitivní změny v novém roce bojím doufat. Na závěr mého krátkého vzkazu mám alespoň dva wallpery, které sice nesnáším, ale vám by se třeba mohly líbit, protože já jsem jak známo sebekritická až hamba.

Not a day will go by that I don't think of you - Last this years episode of Once upon a time was heartbreaking. Much more when I consider the fact that next one will come in March. IN MARCH! I will die until March. Game of Thrones comes in March but I knew it will take so long time till the fourth episode, but I did not expect that with Once... anyway, I cried during almost whole episode... and as a Captain Swan shipper, I just had to make at least one wallpaper on that topic. And I promised to Leca some wallpapers with Once, so,... I am working on it, this one is the first one.
Poslední epizoda Once upon a time v tomto roce byla srdcervoucí. Mnohem víc, když člověk krátce po shlédnutí zjistí, že vánoční pauza není tak úplně vánoční, ale že další díl bude až v březnu! Myslela jsem, že mě omejou, když jsem to zjistila. Nebýt poslední scény po roce, asi bych to psychicky nezvládla a probrečela tak tři hodiny :D takhle jsem probrečela jenom prakticky celej ten díl :D Jakožto Rumbelle shipper jsem byla vyřízená a jakožto Captain Swan shipper jakbysmet, ale u těch se aspoň ani jeden nezdá býti mrtvý... No ale taky slíbila jsem Lece, že udělám nějaké wallpery na téma Once... a když musím čekat až do března nejen na Hru o trůny, ale i na Once, tak aspoň zaplácnu čas děláním wallů :D a tenhle je první na téma Captain Swan, protože to jsem si nemohla nechat ujít.

Vasilisa Dragomir - I am going throw a huge graphic crisis when I feel like all my work is still the same and I don't like it at all, but I still want to show you, 'cause it's almost the only stuff which I made passed few months... I finally have to make a new design, because I hate this one. Well... Vampire Academy movie is coming and I am sooo excited about that, so I decided to make some wallpapers and this is the first one and the only completed one with Lucy Fry as Lissa. I really like this casting choice.
Zrovna procházím dost silnou tvůrčí krizí a mám pocit, že všechny moje práce jsou úplně stejně nudné jako ty předchozí... ale stejně vám je sem dávám, protože zaprvé, chci znát váš názor a zadruhé je to po dlouhé době zase něco, co jsem vytvořila, taková ochutnávka toho obřího boomu, který chystám, když budu mít teď trochu víc času, hlavně po zkouškovém... Ačkoliv se budu snažit dostat na jinou školu, tak se budu muset hodně tumlovat. Každopádně teď mám pro vás wallper s Lissou Dragomir, protože i já nedočkavě vyčkávám film Vampire Academy a zrovna Lucy Fry patří k tomu obsazení, které se mi líbí, no už jsem nějak akceptovala všechny :D a hrozně se těším :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Leca Leca | Web | 1. january 2014 at 15:19 | React

Zdravím,
prvně doufám, že si měla krásné Vánoce a užila sis oslavy Nového roku. ;-) U mě to bylo jako každý rok chaotické, ale to rodinné oslavování už beru s nadhledem a jako takovvou nepsanou tradici. Škoda jen, že mi to nehorázně rychle uteklo, stejně jako každé volno. Takže zítra směle do redakce a hurá do ne tak příjmného chaosu...

Děkuj za pochvalu jak nového looku tak i grafiky. Jsem ráda, že aspoň někdo na stránky zavítá.

Tvá grafika je jako vždy fajnová - takže mi není jasné o jaké krizi to tady mluvíš? :-D Možná by těch wallů mohlo být víc (ale já mám co mluvit)...

A jaké jsi měla svátky ty? ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama