Doprdele! Strigoiové! Kurva, kurva, kurva!

28. march 2013 at 17:44 | Anni. |  updates

I have a chance go to see them in Prague. But it seems like my friend will not buy those f*cking tickets:/
Zamilovala jsem se nejen do téhlé písničky, ale celkově do Imagine Dragons a to hrozně rychle. A to ne proto, že jsou součástí soundtracku Hostitele, ale hlavně díky mému kamarádovi. I will not talk about him, because I am mad at him, but he's still my friend. Když je mi zle, posílá mi odkazy na písničky a na různý vtipný věci, aby mě rozveselil. Když mi bylo před pár měsíci nejhůř, poslal mi tuhle písničku. Despite the fact that music clip is kind of freaky:D I fell in love with this song. Vážně se mi hrozně líbí, je perfektní. Poslouchám ho furt dokola. A za to mu děkuju, protože stejně jako většina věcí, kterou mi kdy poslal, i tahle písnička mi vždycky zvedne náladu.

Well... despite the fact, I should study whole Easter holidays... I didn't even start. Dneska je teprve první den, tak co to hrotit. Navíc jsem pekelně unavená a je mi trochu zle, páč jsem byla darovat plazmu... a vzhledem k tomu, že jsem byla už potřetí, tak už mi to dali na plný obrátky, takže jsem tam málem umřela... :D So... I will start tomorrow, or in the evening after my parents come and they will want to see me study:D No, já vlastně tak trochu studuju, čtu si knížku, kterou jsem si napsala na seznam maturitní četby a ještě jsem jí nedočetla. Ne, že by to bylo extra nutný, ale... nechci to riskovat. But I was also quite bored, so I've made some graphic. Just four new pieces, but it's more then nothing. Ode mě se nikdy nedočkáte aktuálky, ve který by bylo třeba 10 wallperů, protože jakmile jeden den udělám třeba tři nebo čtyři, hned je sem musim dát. Jsem totiž moc zvědavej člověk na to, abych s tim otálela. Potřebuju znát názory :D Three of them are with the topic of Vampire Academy. At two of them, I used official cast... I didn't at the last one and it has kind of simple reason, he wasn't cast yet. And it actually freaks me out, because I love Christian Ozera and I need to know, if they will cast someone normal... :D

Ještě k tomu nadpisu :D Tohle je docela legendární věc, kterou si s mou nej kámoškou dost často připomínáme a smějeme se jí... :D Je to z roku 2011, kdy jsem četla Vampýrskou Akademii :D Tohle byl konkrétně 3. díl... a já jsem to děsivě žrala (což mi vydrželo až doteď:D) a prostě jsem musela číst dál a dál... :D No takhle jednou už byly tři ráno... a kdo zná VA, tak ví, co se ve 3. díle stalo.. a já to prostě nevydržela a musela jsem W. napsat smsku:D A obsah této sms zprávy je právě ten nadpis :D Kdykoliv si to vybavim, tak se složim smíchy :D jooo, to byly časy:) I am kind of freak last few weeks. And W. too. We are still checking Official Vampire Academy Movie facebook page every day :D Try it too, all news are there :D I fell in love with Danila, and I also started to like Zoey... I still don't see Lissa in Lucy Fry, but it doesn't matter, I don't care too much about this.

Rose & Dimitri - I actually love this one:D I can't help myself, it's probably because of Danila Kozlovskij there, but it is not very usual that I love some wallpaper I made... :D I know, it has many mistakes, but I think it looks good, isn't it? And I used my favorite quote, I am sure that you all know it... if you've read Vampire Academy.
- Tenhle fakt žeru:D Já vím, že je to hrozně sebestředný a neni to dvakrát skromný, ale prostě ho fakt žeru :D Asi je to trochu tou fotkou Danily Kozlovskýho, ale prostě si myslím, že se povedl :D Jako já vím, že má určitě spoustu chyb, ale prostě se mi líbí :D tak doufám, že i vám:) Moc často se nestává, že bych byla takhle spokojená se svou prací :D A můj oblíbený citát. Kdo jste četl Vampýrskou Akademii, tak ho jistě znáte.

Vasilisa Dragomir - Another one is with Lucy Fry as Lissa. I don't really like light stuff, I think, I am not good in it... and it's also harder to make light wallpapers because it harder to hide some mistakes there. I don't think it's bad, but I am not excited about that, but I hope you like it. My friend told me that she likes this one the most... But I still don't very like it:D
- No.. a další je s Lucy Fry jako Lissou. Já fakt nemám ráda, když dělám světlý wallpery, vždycky nad tím strávím půl roku a mám pocit, že se mi to vůbec nepovedlo. Mám radši tmavý wallpery. Z mýho pohledu je těžší dělat světlý, protože cokoliv tam poděláte, je dobře vidět, na těch tmavejch se to dá líp zakrýt :D No... moje kámoška řekla, že se jí tenhle líbí nejvíc. Mně nejmíň... tak to rozsekněte vy:D

Christian Ozera - I don't think Gaspard Ulliel should play Christian Ozera... and even if I did, he's too old for this role anyway. But I loved this photo and I realized that I've never made any art with him. Sooo... here it is. It's very very simple... but I hope you'll like it:) I downloaded three new fonts, so I am using them still over and over, so I hope, it's not already boring :D I love this dragon-one :)
- Ne, fakt si nemyslím, že by měl Gaspard Ulliel hrát Christiana Ozeru... a i kdybych si to myslela, tak je na něj stejně moc starej :D ale hrozně jsem se zamilovala do téhle fotky, kde ještě nevypadá o tolik starší a nemá tam vousy a dlouhý vlasy, a uvědomila jsem si, že jsem ještě nikdy žádnej wallper s Christianem nedělala, tak jsem se rozhodla dneska. Je takovej dost jednoduchej. Jinak jsem si stáhla tři nový fonty, který teď furt používám, tak doufám, že už to neni moc otravný :D Miluju ten dračí!

Behind a mirror - Well, the last one. The topic is again one of my stories. World behind the mirror. It is not a big story, it's more like something I write when I have nothing to do and it's fun to write it, nothing which I could ever published or something like that. But I love making wallpapers with it. It's maybe more fun than writing it:D Photos and pictures are from deviantart.
- No a ten poslední. Nevím, jestli vy, o kterých vím, že píšete, někdy máte takový chvíle, kdy prostě chcete psát něco, o čem víte, že nemá moc budoucnost, není dost originální na vydání a je to vlastně trochu kravina :D a odpočinout si od všeho tím, že tohle tak nějak pro radost píšete. No já tyhle nálady mám. Protože mám toho v hlavě hrozně moc a potřebuju to prostě vypsat, i když to třeba není dvakrát perspektivní myšlenka. Tak přesně to je Svět za zrcadlem. A já nejen, že to píšu pro radost, tak taky hrozně ráda dělám wallpery na tohle téma, jak už jste si mohli všimnout :D Takže nemůže chybět ani tentokrát. Doufám, že se líbí:) Obrázky jsou povětšinou z deviantartu.

Mizíím. See ya. Anni.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Leca Leca | Web | 2. april 2013 at 9:14 | React

čao A,
než se pustím do chvalozpěvů, tak musím reagovat na error na DW - hehe já byla o čtvrtka mimo síť a vrátila jsem se až včera, takže o žádném výpadku nic nevím ,ale pozjišťuju o co přesně šlo. Možná se jednalo o přetížení hostingu... Ale jsem ráda, že teď je vše, tak jak má být... i když si na web v nejbližší době moc času nenajdu ( a tím se dostávám k víkendu a k poslednímu narozeninovému šoku :-D ) Stala se ze mě mamina dvou-měcíčního štěněte jorka (hele jak jsme mluvili o tom FB, tak pokud chceš vidět foto - Leca Křiklavová ). Jsem utahaná a zničená :-D ale taky nehorázně happy.

A teď už ke tvé nejnovější aktuálce, hihi jsem táááák ráda, že k ID se dostává více a více lidiček, protože jestli si to někdo zaslouží, tak je to právě tato kapela. :-P A tento song miluju a přiznávám se, že hlavně protože geniálně seděl s trailerem. (muhehe)

A ke grafice - i když jsou všechny epic, tak jsem nadšená hlavně z tvého posledního kousku - wouw!
Btw cool nadpis. :-D

2 Leca Leca | Web | 14. may 2013 at 11:56 | React

Nadpis této aktuálky mě pokaždé dostane :-D a to už jsem ji párkrát viděla...

Hmf, hlavně, že tě na tom Fb mám, ale já v poslední době zanedbávám i rodinné příslušníky (momentálně mě noviny vytěžují takovým způsobem, že jsem s lidma, mimo pracovní poměr ve stylu stylem Ahoj(ráno), Ahoj(večer) :-D ) *shame on me* Tááákže se omlouvám, že zanedbávám i DW a moji "internetovou family" - kam se určitě řadíš i ty. :-P Když už jsem u toho - vedeš aff sites? ;-)

Jinak koukám, že nejsem sama, komu na webu nepřibyla žádná nová grafika... muhehe (jinak pracuju na novém looku a už je z 99% hotový, ale jelikoš se můj neexistující volný čas dělí mezi štěně a psaní článků při sledování hokeje + sem tam 30 minut na kole, tak nevím kdy se dokopu to 1% dokódovat...)

Myslím, že už sis obrázek - o tom jak se mám, udělala :-D - zaneprázdněně takovým způsobem, že už mi to leze na mozek a přestává mi to myslet! (damn, teď jsem si vzpomněla, že jsem nehorázně pozadu s koukáním na seriály...)

**omluv překlepy - nestíhám a už myslím na článek o tom, že jednu průmyslovou zónu hodlá možná obsadit amazon**

3 Leca Leca | Web | 20. may 2013 at 10:22 | React

No ty si teda dobrá, napíšeš, že si dělala maturitu, ale jak si dopadlo - o tom ani zmínka. :-D Jak má pak člen net family chválit a gratulovat, :-P Btw za přehnanou (a hlavně nezaslouženou) chválu looku děkujííí.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama